Helaas, deze vacature is niet actief.

Stage Marketing Trainee in Antwerpen

... De belangrijkste rol van de Marketing Stagiair is om de zichtbaarheid van ons bedrijf te vergroten, via  online en offline kanalen, en om de lead generatie te intensiveren. Je ontwikkelt samen met het Sales & Marketing team...

Beschrijving

Functieomschrijving

De belangrijkste rol van de Marketing Stagiair is om de zichtbaarheid van ons bedrijf te vergroten, via  online en offline kanalen, en om de lead generatie te intensiveren. Je ontwikkelt samen met het Sales & Marketing team een marketingstrategie die voor groei en zichtbaarheid zorgt.
Als Marketing stagiair werk je samen met ervaren collega’s en je krijgt een vaste en ervaren stagecoach toegewezen waar je terecht kan met al je vragen.

Jouw takenpakket
 • Content marketing (professionele webteksten, inspirerende blogs, nieuwbrieven, social media posts, sucess stories).
 • Afbeeldingen maken voor social posts en blogs. Hoe je ze maakt (Photoshop, Illustrator, Canva, etc), bepaal je zelf zolang de kwaliteit en visuele aantrekkingskracht maar goed is.
 • Onderhouden en verbeteren van onze website.
 • Beheer van onze social media kanalen (LinkedIn, Twitter, Facebook, Youtube, Instagram).
 • Advertentiecampagnes opzetten via Adwords, Facebook, LinkedIn (SEA).
 • Website optimaliseren voor zoekmachines (SEO).
 • Webstatistieken analyseren met Google Analytics.

Content marketing en social media zijn je hoofdtaken. Als je zelf talent en interesse hebt in meer traditionele zaken zoals concurrentieanalyses, wedstrijden en beurzen, ben je vrij om je daar verder in te ontwikkelen. Ook kun je je ontplooien op Sales gebied als je graag zelf klanten wilt binnenhalen (via cold calling, klantenbezoeken, …). Het kan allemaal! We kijken naar waar jouw talenten liggen en begeleiden je all the way. Het gaat er dus niet om of je iets wel of niet kan, maar of je het wil leren.

Wie zoeken wij?
 • Je bent laatste jaar student(e) Bachelor of Master in (Digital) Marketing, Communicatie of gelijkwaardig.
 • Je bent goed in het NL en EN, je schrijft foutloos en je hebt een vlotte pen.
 • Je hebt een basiskennis SEO, SEA, Google Analytics en Google Adwords.
 • Ervaring met grafische software (InDesign, Photoshop) en video editing is een plus.
 • Je hebt affiniteit met IT en startups.
 • Je bent gedreven en hands-on.
 • Opstart najaar 2017 voor een periode van minstens 2 maand.
Wat bieden wij?
 • Een uitdagende en inspirerende leeromgeving.
 • Veel verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen inbreng.
 • Persoonlijke begeleiding.
 • Reiskostenvergoeding.
 • De mogelijkheid om na een positieve stage door te groeien binnen Beeple!
De Beeple vibe

De sfeer in onze startup is heel los en meer informeel. We houden van enthousiaste mensen die geloven in digitalisering, automatisering, innovatie en Beeple. Zolang je alle deadlines haalt en geen meetings mist, mag je zelf kiezen waar en wanneer je werkt. Zowel ochtendmensen als nachtuilen zijn welkom bij ons. Bij ons is het nooit saai want je job past nooit binnen één profiel. Ons team is erg gedreven en ambitieus. Ben jij dat ook? Solliciteer dan hier en mogelijk verwelkomen we jou binnenkort in ons team.

Extra informatie

Plaats
Antwerpen
Dienstverbanden
Stage
Rijbewijs nodig?
Nee
Auto nodig?
Nee
Motivatiebrief verplicht?
Nee
Talen
Nederlands

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN